LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no SIA Mūris 5F.
Pievienot logo
SIA Mūris 5F
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Mūris 5F oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203685249
Reģistrācijas datums:
01.10.2025
Juridiskā adrese:
Jelgavas nov., Glūdas pag., Viesturciems, "Birzīte 197"
Pasta indekss:
LV-3003
SEPA identifikators:
LV48ZZZ40203685249
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 01.10.2025; Pēdējās izmaiņas: 01.10.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Mūris 5F kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Mūris 5F mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Mūris 5F @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Mūris 5F @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Mūris 5F @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Mūris 5F @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Mūris 5F @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Mūris 5F @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Mūris 5F
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Mūris 5F
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: