LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103948179
Reģistrācijas datums:
20.11.2015
Izslēgšanas datums no reģistra:
18.07.2022
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Veczariņu iela 13
Pasta indekss:
LV-2111
SEPA identifikators:
LV33ZZZ40103948179
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Moment Of Life"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: