LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
40003561533
Reģistrācijas datums:
14.09.2001
Izslēgšanas datums no reģistra:
10.05.2010
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, 6-3
Pasta indekss:
LV-1076
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BURVE PLUSS"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: