LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
40003312663
Reģistrācijas datums:
11.10.1996
Izslēgšanas datums no reģistra:
22.06.2007
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Allažu pagasts, "Mehāniskās darbnīcas"
Pasta indekss:
LV-2154
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSE LV"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: