LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA".
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA"
lv
en
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
41501014066
Reģistrācijas datums:
03.08.1994
Izslēgšanas datums no reģistra:
09.10.2001
Juridiskā adrese:
Pasta indekss:
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Zemnieku saimniecība
Tiesību subjekta veida kods:
ZEM
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Aulejas pagasta zemnieku saimniecība "LIELĀ LIEPA"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: