LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA "AK koku serviss".
SIA "AK koku serviss"
lv
en
SIA "AK koku serviss" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103497771
Reģistrācijas datums:
04.01.2012
Izslēgšanas datums no reģistra:
04.06.2020
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Rītupes iela 6
Pasta indekss:
LV-2111
SEPA identifikators:
LV62ZZZ40103497771
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "AK koku serviss" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "AK koku serviss" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "AK koku serviss" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "AK koku serviss" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "AK koku serviss" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "AK koku serviss" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "AK koku serviss" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "AK koku serviss" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "AK koku serviss"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: