LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS".
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS"
lv
en
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
40003071541
Reģistrācijas datums:
21.04.1992
Izslēgšanas datums no reģistra:
26.02.2007
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Allažu pagasts, "Birztalas"
Pasta indekss:
LV-2154
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Akciju sabiedrība
Tiesību subjekta veida kods:
AS
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Akciju sabiedrība "VIDZEMES KOKS"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: